Державні закупівлі   УКР | РУС | ENG
 

Державне підприємство «Зовнішторгвидав України»

Інформаційний бюлетень «Вісник державних закупівель»

Міжнародне видання «Announcer of the Public Purchasing»

Головна » Корисна інформація » Для учасників « Назад

Шановні учасники та користувачі порталу!

    Мета створення веб-порталу - підвищення прозорості та відкритості державних закупівель, що є одною із основних складових підвищення їх ефективності.
    З 2014 року веб-портал було модернізовано в частині поліпшення інтерфейсу пошуку інформації про державні закупівлі: розширено фільтри пошуку інформації, впроваджено пошук документів, які введені новою редакцією Закону про державні закупівлі.

    Водночас, враховуючи важливість цього питання, було прийнято рішення розробки та впровадження нового пошукового модулю порталу «Пошук та відстеження».
На сьогоднішній день цей модуль запущено в протестовано, проведено відладку та запущено в експлуатацію.
  Модуль працює з електронним сховищем даним, що з одного боку розвантажило оперативну базу даних порталу, а з іншого дозволило прискорити пошук інформації про державні закупівлі завдяки іншій організації зберігання даних. Пошук у базі державних закупівель здійснюється за параметрами:
-    тип процедури закупівель;
-    регіон замовника;
-    галузь;
-    вид документу;
-    дати оголошення та розкриття;
-    класифікатор предмету закупівлі;
-    предмет закупівлі;
-    назва замовника;
-    номер оголошення.
При цьому у користувача є можливість комбінувати поля, або вибирати одне з них. Пошук є відкритим та не потребує реєстрації.
Оновлення інформації в електронному сховищі відбувається одночасно з оперативною базою даних порталу, що є запорукою постійного доступу до актуальної інформації про державні закупівлі.
В разі необхідності професійного використання модулю «Пошук та відстеження», користувач має можливість пройти безкоштовну он-лайн реєстрацію та отримати доступ до зручних аналітичних інструментів: це пошукові профілі та відстеження.
Пошуковий профіль це інструмент, який дозволяє користувачу в автоматичному режимі шукати цікаву йому інформацію про державні закупівлі, тобто обирається один або декілька критеріїв пошуку: ключові слова пошуку, код предмету закупівлі з класифікатору,  регіон, галузь, замовник, тип процедури закупівлі. Вказаний профіль зберігається у власному кабінеті користувача, і як тільки на порталі оприлюднюється інформація про державні закупівлі, що відповідає заданим критеріям, замовник отримує сповіщення на  свою електронну поштову скриньку. Таким чином, відпадає необхідність щоденного моніторингу порталу щодо інформації про закупівлі, які цікавлять користувача, що економить його час та кошти.
Наступний інструмент – відстеження, є логічним продовженням попереднього. Його суть полягає в наступному – якщо користувач знайшов цікаву йому закупівлю він просто натискає кнопку «Відстежити» і в подальшому отримує на  електронну поштову скриньку інформацію про будь які дії, що відбуваються в цій процедурі: замовником внесено зміни до документації конкурсних торгів, оприлюднено роз’яснення до документації, додано нові документи і так далі. Тобто, будь які дії замовника в рамках цієї процедури не залишаться не заміченими користувачу, який її відстежує.


   Запрошуємо всіх використовувати новий інструмент !

Головна » Корисна інформація » Для учасників « Назад

Контакти: Державне підприємство "Зовнішторгвидав України", 01601, м. Київ, вул. Воровського 22, тел. (044) 281-42-87,  VDZ@tender.me.gov.ua