Державні закупівлі   УКР | РУС | ENG
 

Державне підприємство «Зовнішторгвидав України»

Інформаційний бюлетень «Вісник державних закупівель»

Міжнародне видання «Announcer of the Public Purchasing»

Головна » Новини » Докладно « Назад

Рішення постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері державних закупівель № 1242-р/пк-ск від 10.06.2016

Постійно діюча адміністративна колегія Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері державних закупівель (надалі – Колегія), ознайомившись з матеріалами за скаргою товариства з обмеженою відповідальністю "БАХМАЧГАЗБУДСЕРВІС" (надалі – Скаржник, ТОВ "БАХМАЧГАЗБУДСЕРВІС") від 08.06.2016 № 36 (зареєстрованою в Комітеті 09.06.2016 за № 8-20/1990-ДЗ) (надалі – Скарга) щодо порушення Службою автомобільних доріг у Полтавській області (надалі – Замовник) порядку проведення процедури закупівлі – "Поточний середній ремонт автомобільної дороги державного значення М-22 Полтава-Олександрія, Полтавська область (код 45233000-9. ДК 021:2015 "Будівництво, влаштування фундаменту та покриття шосе, доріг"): лот № 1: км 48+000 – км 51+900; лот № 2: км 53+020 – км 57+600; лот № 3: км 59+200 – км 64+400; лот № 4: км 66+000 – км 69+750; лот № 5:
км 70+650 – км 73+000" (надалі – Процедура закупівлі),

ВСТАНОВИЛА:

Скаржник повідомляє про порушення Замовником порядку проведення Процедури закупівлі та просить, зокрема, скасувати рішення Замовника про відхилення пропозиції конкурсних торгів ТОВ "БАХМАЧГАЗБУДСЕРВІС".

1. Частиною першою статті 18 Закону України "Про здійснення державних закупівель" (надалі – Закон) встановлено, що скарга до органу оскарження подається суб'єктом оскарження в письмовій формі та повинна бути підписана особою, яка її подає, і містити таку інформацію – номер оголошення про проведення процедури, яке оприлюднене на веб-порталі Уповноваженого органу.
Разом з цим, Скарга не містить номер оголошення про проведення процедури, яке оприлюднене на веб-порталі Уповноваженого органу, отже, Скарга, зокрема, не відповідає вимогам частини першої статті 18 Закону.
Відповідно до частини шостої статі 18 Закону орган оскарження залишає скаргу без розгляду у разі, якщо скарга не відповідає вимогам частини першої або четвертої цієї статті.
У зв’язку з цим у Колегії наявні підстави для залишення Скарги без розгляду в цій частині.

2. Відповідно до абзацу третього частини п'ятої статті 18 Закону за подання скарги до органу оскарження справляється плата, яка зараховується до Державного бюджету України. Розмір плати визначається Кабінетом Міністрів України.
Згідно із постановою Кабінету Міністрів України від 28.07.2010 № 773 така плата становить 5 тис. грн у разі оскарження процедури державної закупівлі товарів або послуг, та 15 тис. грн у разі оскарження процедури державної закупівлі робіт.
Зарахування коштів за подання скарги здійснюється на відповідні рахунки, відкриті в органах Державного казначейства України, для зарахування надходжень за кодом класифікації доходів бюджету 24061800 за місцем знаходження платника податків.
Разом з цим повідомляємо, що на сайті Антимонопольного комітету України в мережі Інтернет за адресою www.amc.gov.ua в розділі "Оскарження державних закупівель" оприлюднено порядок внесення плати за подання скарги та реквізити рахунків, на які повинна вноситись плата за подання скарги.

У складі матеріалів за Скаргою відсутній документ, що підтверджує справляння плати за подання скарги, яка зараховується до Державного бюджету України, отже, Скарга, зокрема, не відповідає вимогам абзацу третього частини п'ятої статті 18 Закону.
Відповідно до частини шостої статті 18 Закону орган оскарження залишає скаргу без розгляду, зокрема, якщо не внесено плату, передбачену абзацом третім частини п’ятої статті 18 Закону
У зв’язку з цим у Колегії наявні підстави для залишення Скарги без розгляду в цій частині.

Враховуючи наведене, керуючись статтями 8 та 18 Закону, Постійно діюча адміністративна колегія Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері державних закупівель

ПОСТАНОВИЛА:

Залишити скаргу товариства з обмеженою відповідальністю "БАХМАЧГАЗБУДСЕРВІС" від 08.06.2016 № 36 без розгляду.


Рішення може бути оскаржено до суду у встановлений Законом строк.

Головна » Новини » Докладно « Назад

Контакти: Державне підприємство "Зовнішторгвидав України", 01601, м. Київ, вул. Воровського 22, тел. (044) 281-42-87,  VDZ@tender.me.gov.ua