Державні закупівлі   УКР | РУС | ENG
 

Державне підприємство «Зовнішторгвидав України»

Інформаційний бюлетень «Вісник державних закупівель»

Міжнародне видання «Announcer of the Public Purchasing»

Головна » Новини » Докладно « Назад

Комунальне підприємство "Міськтепловоденергія" оприлюднює  запрошення до участі в торгах на закупівлю "Реконструкція теплових мереж в м. Кам’янець-Подільський", яке подається в рамках реалізації проекту "Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України", Позика МБРР №8387-UA        

Запрошення до участі у торгах 
Україна 
Проект підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання (UDHEEP) 
№ Кредиту: 8387-A
Назва Контракту: Реконструкція теплових мереж в місті Кам’янець-Подільський
Ідентифікаційний номер: UDHEEP-KAM-ICB-01
 
1. Дане Запрошення до участі в торгах видається на підставі Загального повідомлення про закупівлю в рамках даного Проекту, яке було опубліковане в «UN Development Business» 8 вересня 2014 року.

2. Україна отримала кредит від Світового Банку для фінансування «Проекту підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України (UDHEEP)» і планує направити частину грошових надходжень від кредиту на проведення оплати за контрактом UDHEEP-KAM-ICB-01 на «Реконструкцію теплових мереж в м. Кам'янець-Подільський».

3. Комунальне підприємство "Міськтепловоденергія» запрошує правомочних учасників подавати запечатані заявки на участь у заміні аварійних ділянок магістральних мереж міста канальної прокладки довжиною 3,4 км на безканальні мережі з попередньо ізольованих труб іншого діаметру та будівництво  нової ділянки мережі довжиною 0,25 км від ТЕС, яка спроектована та будується за контрактом № UDHEEP-KAM-ICB-02. Запланований строк виконання усіх робіт складає вісімнадцять (18) місяців.

Для того, щоб мати право на отримання Контракту, учасник торгів повинен відповідати наступним мінімальним кваліфікаційним критеріям:
а) відсутність невиконаних контрактів з вини підрядника починаючи з 1 січня 2013 р.;
б) відсутність систематичних рішень суду/арбітражу не на користь Учасника починаючи з 1 січня 2013 р.. Учасник повинен вказати  точну інформацію в Листі-пропозиції про усі судові процеси чи арбітражні слухання, які виникли внаслідок завершених чи поточних контрактів за останні три роки. Неодноразові рішення суду/арбітражні рішення проти Учасника або будь-кого з членів спільного підприємства можуть призвести до дискваліфікації Учасника торгів;
в) доступ до або наявність ліквідних активів, необтяженого нерухомого майна, ліній кредиту та інших фінансових засобів (незалежно від розміру авансового платежу за контрактом), достатніх для того, щоб відповідати вимогам щодо потоку грошових коштів, які повинні становити 300 000 доларів США для виконання вищезгаданого контракту (контрактів) за вирахуванням інших зобов’язань Учасника;
г) Учасник повинен продемонструвати мінімальний середній річний оборот для будівельних робіт в розмірі 2 700 000 доларів США, який вираховується як усі завірені платежі, отримані за контракти, які виконуються та/або виконані, за останні 3 роки. Вітчизняні Учасники торгів повинні надати документальні свідчення відсутності прострочених боргів перед податковою службою.
д) досвід виконання контрактів на будівництво в ролі генерального підрядника, члена СП, субпідрядника або головного підрядника протягом, принаймні, останніх 6 (шести) років, починаючи з 1 січня 2010 р.;
е) щонайменше один (1) аналогічний контракт на суму мінімум 1 500 000 доларів США, який був успішно виконаний та завершений Учасником в ролі генерального підрядника, члена СП, субпідрядника або головного підрядника в період між 1 січням 2010 р. та крайнім строком подачі конкурсних пропозицій;
є) Учасник повинен продемонструвати наявність персоналу на ключові посади, який відповідає наступним вимогам:
№    Посада    Загальний досвід виконання аналогічних робіт (років)    Досвід виконання аналогічних робіт (років)
1    Керівник проекту    Десять (10)    Три (3)
2    Старший виконавець робіт    П’ять (5)    Три (3)

На підтвердження відповідності даній вимозі, Учасник повинен подати резюме та /або копії трудових книжок на кожного запропонованого працівника;
ж) необхідно продемонструвати доступ (можливість купити, взяти в оренду, винаймати і т.д.) до ключового обладнання Підрядника, перерахованого нижче:
№   
Тип та характеристики обладнання    Мінімальна необхідна кількість
1    Автокран вантажопідйомністю до 20 т    1 (один)
2    Бульдозер мінімальною потужністю 59 кВт    1 (один)
3    Екскаватори з місткістю ковша 0,6-0,8 м3    1 (один)
4    Вантажівки-самоскиди вантажопідйомністю не менше, ніж 20 т    1 (один)
5    Бортові вантажівки вантажопідйомністю не менше, ніж 10 т    1 (один)

Преференції для вітчизняних підрядників/спільних підприємств представлятися не будуть.
Додаткові деталі надані в Документації конкурсних торгів.

4. Торги проводитимуться згідно з процедурами Міжнародних конкурсних торгів відповідно до Посібника Світового Банку «Закупівля товарів, робіт і не консультаційних послуг за позиками МБРР та кредитами і грантами МАР позичальниками Світового Банку від січня 2011 року, з поправками від липня 2014 р. ( "Посібник із  закупівель"). Торги є відкритими для всіх правомочних учасників, визначення яких наведено у Посібнику із закупівель. Крім того, слід враховувати пункти 1.6 і 1.7, що визначають політику Світового Банку щодо конфлікту інтересів.

5. Зацікавлені правомочні учасники торгів можуть отримати подальшу інформацію у комунального підприємства «Міськтепловоденергія», контактна особа – Вдовичинський Михайло, спеціаліст із закупівель, електронна пошта: mtve.tender@ukr.net, а також ознайомитись із документацією для конкурсних торгів у робочий час з 8:00 до 17:00 за місцевим часом за вказаною нижче адресою (1).

6. Зацікавлені правомочні учасники торгів можуть придбати повний комплект документації для конкурсних торгів англійською мовою після подачі зацікавленими учасниками письмової заяви на нижче вказану адресу (1), і сплативши невідшкодовуваний внесок в розмірі USD 200 (двісті доларів США) або 5000 грн. (п’ять тисяч українських гривень). Оплата буде проводитися шляхом банківського переказу на банківський рахунок, вказаний нижче. Документація буде відіслана авіапоштою у разі іноземного учасника, або наземною поштою/кур'єром, у разі вітчизняного учасника, або ж її можна буде придбати за адресою (1), вказаною нижче.

7. Конкурсні пропозиції необхідно доставити за адресою (1) до 11:00 за місцевим часом 25 серпня 2016 року. Не дозволяється подавати електронні конкурсні пропозиції. Конкурсні пропозиції, які надійшли пізніше зазначеного терміну, будуть відхилені. Конкурсні пропозиції будуть відкриті в присутності уповноважених представників учасників торгів, а також усіх, хто виявить бажання особисто відвідати конкурсні торги за вказаною нижче адресою (1) об 11:00 за місцевим часом 25 серпня 2016 року.

8. Всі конкурсні пропозиції повинні супроводжуватися Заставним забезпеченням конкурсної пропозиції у розмірі не менше, ніж один мільйон українських гривень (UAH 1 000 000), або на еквівалентну суму в іншій вільно конвертованій валюті.

 9. Адреси, що згадувалися вище, наступні:

Адреса (1):
Комунальне підприємство «Міськтепловоденергія»
Кому: п. Михайлу Вдовичинскому, спеціалісту по закупкам
Адреса: 123, вул. Тімірязєва,2-й поверх, кімната 20 (виробничо-технічний відділ)
Місто: Кам'янець-Подільський, Хмельницька область
Поштовий індекс: 32300
Країна Україна
Тел .: +38 (03849) 3-52-80
Факс: +38 (03849) 3-52-80
E-mail: mtve.tender@ukr.net

Адреса (2):
Комунальне підприємство «Міськтепловоденергія»
Адреса: 123, вул. Тімірязєва,2-й поверх, 14 (кабінет директора)
Місто: Кам'янець-Подільський, Хмельницька область
Поштовий індекс: 32300
Країна Україна

Банківські рахунки:
Для переказу українських гривень:
Рахунок 26009419593 в АТ «Райффайзен Банк Аваль», м.Кам'янець-Подільський, Хмельницька область
МФО 380805, ЄДРПОУ 36588183

Для переказу доларів США:
Account: 26005482955
Beneficiary: PUBLIC UTILITY “MISKTEPLOVODENERHIYA”
Beneficiary Bank: “RAIFFEIZEN BANK AVAL”, in favour Khmelnitsky branch
SWIFT-code: AVALUAUK KHM
Intermediary Bank: STANDARD CHARTERED BANK, NEW YORK branch NEW YORK, N.Y., SWIFT-code: SCBLUS33, CORRESPONDENT ACCOUNT: 3582021711001
Invitation for Bids
Ukraine
District Heating Energy Efficiency Project (UDHEEP)
Loan No.8387-UA 

Contract Title: Reconstruction of Heating Networks in the City of Kamyanets-Podilskyi
Reference No. UDHEEP-KAM-ICB-01

1.    This Invitation for Bids follows the General Procurement Notice (GPN) for this Project that appeared in UN Development Business issue of September 8, 2014.

2.    Ukraine has received financing from the World Bank toward the cost of the Ukraine District Heating Energy Efficiency Project (UDHEEP), and intends to apply part of the proceeds toward payments under the contract UDHEEP-KAM-ICB-01 for Reconstruction of Heating Networks in the City of Kamyanets-Podilskyi.

3.     The Public Utility “Miskteplovodenerhiya” now invites sealed bids from eligible bidders for replacement of approximately 3.4km leaking sections of heating mains installed in concrete channels by preinsulated pipeline of different diameter and construction of new heating main 0.25km length from the cogeneration plant designed and constructed under UDHEEP-KAM-ICB-02 contract. The intended construction period for the whole of the works shall be eighteen (18) month.
To qualify for awards of the Contract, bidder shall meet the following minimum qualification criteria:
a)    No history of contract non-performance a result of contractor default since 1st January, 2013;
b)    No consistent history of court/arbitral award decisions against the Bidder since 1st January 2013. To this end, the Bidder shall provide accurate information on the letter of Bid about any litigation or arbitration resulting from contracts completed or ongoing under its execution over the last three years. A consistent history of court/arbitral awards against the Bidder or any member of a joint venture may result in disqualifying the Bidder;
c)    Access to, or availability of, liquid assets, unencumbered real assets, lines of credit, and other financial means (independent of any contractual advance payment) sufficient to meet the construction cash flow requirements estimated as USD $ 300 000 for the subject contract(s) net of the Bidders other commitments;
d)    Minimum average annual construction turnover of USD $ 2,7 million calculated as total certified payments received for contracts in progress and/or completed within the last 3 (three) years. Domestic Bidders shall provide documentary evidence of having no overdue debts to the tax authorities.
e)    Experience under construction contracts in the role of prime contractor, JV member, sub-contractor, or management contractor for at least the last 6 (six) years, starting 1st January 2010;
f)    At least one (1) similar  contract of minimum value USD 1 500 000, that has been satisfactorily and substantially  completed as a prime contractor, joint venture member, management contractor or sub-contractor between 1st January 2010 and application submission deadline.
g)    The Bidder must demonstrate that it will have the personnel for the key positions that meet the following requirements:
No.    Position    Total Work Similar
Experience (years)    In Similar Works Experience (years)
1    Contract Manager    Ten (10)    Three (3)
2    General Foreman    Five (5)    Three (3)

Brief CVs and/or employment records shall be provided for each and every proposed staff to confirm compliance with this requirement.

h)    Demonstrated access (for buy, lease, hire, etc) to the key Contractor’s equipment listed hereafter:

No.    Equipment Type and Characteristics    Minimum Number required
1    Truck cranes with the load-carrying capacity to 20t     1 (one)
2    Bulldozer with a minimum capacity of 59 kW    1 (one)
3    Excavators with a digger capacity 0,6-0,8m3    1 (one)
4    Dumping trucks with the load-carrying capacity not less than 20 t    1 (one)
5    High-sided trucks with the load-carrying capacity not less than 10 t    1 (one)

A margin of preference for eligible national contractors/joint ventures shall not be applied.
Further details are provided in the bidding documents.

4.     Bidding will be conducted through the International Competitive Bidding procedures as specified in the World Bank’s Guidelines: Procurement of Goods, Works and Non-Consulting Services under IBRD Loans and IDA Credits & Grants by World Bank Borrowers, dated  January 2011 as revised through July 2014  Corrigenda (“Procurement Guidelines”), and  is open to all eligible bidders as defined in the Procurement Guidelines. In addition, please refer to paragraphs 1.6 and 1.7 setting forth the World Bank’s policy on conflict of interest.

5.Interested eligible bidders may obtain further information from Public Utility “Miskteplovodenerhiya”, contact person Mr. Mykhailo Vdovychynskyi, Procurement Specialist, e-mail: mtve.tender@ukr.net and inspect the bidding documents during office hours from 08:00 a.m. to 05:00 p.m. local time at the address given below (1).

6.     A complete set of bidding documents in English language may be purchased by interested eligible bidders upon the submission of a written application to the address (1) below and upon payment of a nonrefundable fee of UAH 5000 (five thousand Ukrainian Hryvnia) or USD $200 (two hundred US dollars). The method of payment will be banking transfer to the account indicated below. The document will be sent by airmail for overseas delivery and surface mail or courier for local inland delivery or can be picked from the address (1) below.

7.     Bids must be delivered to the address (1) below on or before 11:00 noon local time August 25, 2016. Electronic bidding will not be permitted. Late bids will be rejected. Bids will be publicly opened in the presence of the bidders’ designated representatives and anyone who choose to attend at the address (1) below on 11:00 noon local time August 25, 2016.

8.     All bids must be accompanied by a Bid Security of  at least one million Ukrainian Hryvnia (UAH 1 000 000) or an equivalent amount in a freely convertible currency.

9.The addresses referred to above are:

Address (1):
Public Utility “Miskteplovodenerhiya”
Attn.: Mykhailo Vdovychynskyi, Procurement Specialist
Address: 123, Timiriazieva St.2nd Floor, Office 20 (Production and Technical Department)
City: Kamyanets-Podilskyi, Khmelnytskyi Region
Mail code: 32300
Country: Ukraine
Tel: +38 (03849) 3-52-80
Fax: +38 (03849) 3-52-80
E-mail: mtve.tender@ukr.net
   
    Address (2):
Public Utility “Miskteplovodenerhiya”
Address: 123, Timiriazieva St. 2nd Floor, Office 14 (Director’s Office)
City: Kamyanets-Podilskyi, Khmelnytskyi Region
Mail code: 32300
Country: Ukraine

Bank Accounts:
For transfer of the Ukrainian hryvnias:
Account: 26009419593 with PJSC “Raiffeisen Bank Aval”, Kamyanets-Podilskyi, Khmelnytskyi Region
MFO: 380805 , EDRPOU: 36588183   

For transfer of the USA dollars:
Account: 26005482955
Beneficiary: PUBLIC UTILITY “MISKTEPLOVODENERHIYA”
Beneficiary Bank: “RAIFFEIZEN BANK AVAL” in favor Khmelnitsky branch
SWIFT-code: AVALUAUK KHM
Intermediary Bank: STANDARD CHARTERED BANK, NEW YORK branch NEW YORK, N.Y., SWIFT-code: SCBLUS33, CORRESPONDENT ACCOUNT: 3582021711001
Головна » Новини » Докладно « Назад

Контакти: Державне підприємство "Зовнішторгвидав України", 01601, м. Київ, вул. Воровського 22, тел. (044) 281-42-87,  VDZ@tender.me.gov.ua