Державні закупівлі   УКР | РУС | ENG
 

Державне підприємство «Зовнішторгвидав України»

Інформаційний бюлетень «Вісник державних закупівель»

Міжнародне видання «Announcer of the Public Purchasing»

Головна » Новини » Докладно « Назад

Управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації оприлюднює попереднє оголошення за процедурою PRAG 2013.1 - "міжнародні відкриті торги"


Управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації в партнерстві з Управлінням освіти, науки і молоді Волинської обласної адміністрації та громадською організацією Волинський ресурсний центр реалізовує проект міжнародної технічної допомоги Європейського союзу "Покращення системи підготовки кадрів для потреб економіки Волинського субрегіону", грантовий контракт №2014/346-207 від 19.08.2014 року.
Проект має статус міжнародної технічної допомоги - реєстраційна картка №3120 від 10 жовтня 2014 року.
Відповідно до умов грантового контракту та додатку IV до нього закупівлі в рамках проекту виконуються відповідно до умов Практичного посібника з контрактних процедур для зовнішньої діяльності ЄС 2013.1 (PRAG 2013.1).
Одним із заходів проекту є проведення закупівлі обладнання для майстерень професійно-технічних навчальних закладів Волинської та Рівненської областей.

Попереднє оголошення українською мовою

Попереднє оголошення англійською мовою

Головна » Новини » Докладно « Назад

Контакти: Державне підприємство "Зовнішторгвидав України", 01601, м. Київ, вул. Воровського 22, тел. (044) 281-42-87,  VDZ@tender.me.gov.ua