Державні закупівлі   УКР | РУС | ENG
 

Державне підприємство «Зовнішторгвидав України»

Інформаційний бюлетень «Вісник державних закупівель»

Міжнародне видання «Announcer of the Public Purchasing»

Головна » Архів » Новини » Докладно « Назад

МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИДвоступеневі торги

Проект модернізації державних фінансів

Розробка прикладного ПЗ для Системи управління державними фінансами (СУДФ) та інсталяція центральних серверів

Номер позики 4882-UA

Інд. Номер проекту P090389

Запрошення № ICB-1

Перший етап

 

1.  Це запрошення до участі в тендері розповсюджується після загального повідомлення про закупівлі за зазначеним проектом, що було опубліковано у виданні "Development Business",
випуск №727 від 31 травня 2008 року.

2.  Уряд України одержав позику Міжнародного банку реконструкції та розвитку і має намір витратити частину коштів цієї позики на відповідні виплати в межах контракту:
Розробка прикладного ПЗ для Системи управління державними фінансами (СУДФ) та інсталяція центральних серверів.

3.  Міністерство фінансів України відповідає за впровадження зазначеного проекту та даним повідомленням запрошує фірми, що мають право на участь у торгах, подати свої запечатані тендерні пропозиції на розробку і впровадження Інформаційної Системи, яка представляє собою інтегровану СУДФ, побудовану шляхом поєднання можливостей комерційних серійних пакетів ПЗ з модулями, розробленими на замовлення, для забезпечення повного набору функціональних можливостей для здійснення управління державними фінансами. Це включає також розроблення необхідних механізмів обміну інформацією між інформаційно-технологічними системами розпорядників коштів і СУДФ, автоматизацію декількох важливих функцій, та запровадження необхідних механізмів обміну інформацією між Міністерством фінансів, Держказначейством та ГоловКРУ, а також детальне проектування, розроблення та встановлення прикладного програмного забезпечення, відповідних центральних серверів, систем зберігання даних, інших елементів інформаційно-комунікаційних технологій, тестування системи, перенесення даних та проведення тренінгів. Передбачається, що кількість (внутрішніх) співкористувачів системи (Міністерство фінансів, Держказначейство, ГоловКРУ, їх місцеві управління, галузеві міністерства, інші державні органи) з безпосереднім он-лайновим доступом до різних модулів становитиме близько 11500 осіб. Очікується, що загальна кількість зовнішніх користувачів системи (розпорядників коштів, органів місцевої влади тощо) становитиме приблизно 50 тис. осіб.

4.  Торги проводитимуться за процедурою "Міжнародні конкурентні торги" згідно з посібником Світового банку "Закупівля за позиками МБРР та кредитами МАР" (від травня 2004 року, із змінами, що внесені в жовтні 2006 року) та будуть відкриті для всіх учасників із правомочних країн, що визначені в зазначеному посібнику, які відповідають таким кваліфікаційним критеріям:

    · Протягом останніх п’яти (5) років Учасник торгів успішно завершив у якості головного підрядника три (3) контракти, що передбачали розробку програмного забезпечення та впровадження інформаційних систем із великим обсягом операцій для організацій з не менш ніж 2-ма ієрархічними рівнями, при цьому принаймні одна інформаційна система має бути розроблена для не менше ніж 5000 одночасних користувачів, у країнах ЄС або в Україні та/або у країнах із подібними умовами. У разі консорціуму чи спільного підприємства кваліфікація учасників враховується. Зазначений досвід необхідно підтвердити посиланням на виконані контракти.

    · Оборот учасників (визначений за рахунками, виставленими за поставки, інсталяції та обслуговування центральних серверів і систем зберігання даних, програмного забезпечення, систем інсталяції та обслуговування контрактів) не повинен бути нижчий ніж 45 млн. дол. США в еквіваленті щорічно в середньому за останні три (3) роки - 2007, 2008 та 2009.

    · Учасник торгів повинен мати наступну спроможність надання підтримки в Україні або має надати план, що демонструє, де і яким чином буде створено спроможність підтримки усього апаратного та програмного забезпечення, комунікаційного обладнання в рамках контракту, не пізніше, ніж дата прибуття Систем на місце виконання проекту:

i) Сервісна організація повинна бути спроможною надавати на території України послуги підтримки "гарячої лінії" першого рівня протягом 24 годин 7 днів на тиждень і забезпечувати з’єднання з достатньо досвідченим і кваліфікованим працівником центру підтримки. Мова обслуговування "гарячої лінії" - українська.

ii) Операційні проблеми, що їх неможливо розв’язати по телефону, і про які було повідомлено засобами "гарячої лінії", повинні вирішуватися шляхом прибуття кваліфікованого сервісного персоналу на місце протягом двадцяти чотирьох (24) годин на всі проектні майданчики в Києві та обласних центрах.

    · Учасник торгів або визначена ним сервісна організація має продемонструвати функціонування системи складування та постачання запасних частин, що забезпечує постійну наявність необхідних вузлів оригінального обладнання виробника для переліку обладнання в Тендерній пропозиції з метою відправлення потрібних запчастин з диспетчерського пункту/пунктів на місця
з метою відновлення функціонування всієї системи в часових рамках, зазначених вище. Учасник торгів або визначена ним сервісна організація повинна мати систему реєстрації звернень
та відстеження їх стану (наприклад, Service Desk).

    · Учасник повинен мати сертифікат на надання Послуг в області інформаційних технологій, який відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2001, та надати його копію у складі тендерної пропозиції.

    · Учасник торгів повинен не мати будь-якої започаткованої процедури банкрутства протягом останніх щонайменше трьох (3) років та повинен мати принаймні 1,5 млн. дол. США ліквідних активів в еквіваленті.

5.  Зацікавлені учасники торгів із правомочних країн можуть одержати додаткову інформацію та ознайомитися з тендерною документацією у приміщенні Мінфіну України за адресою (1), зазначеною нижче, з понеділка по п’ятницю з 10 год. 00 хв. до 17 год. 00 хв.

6.  Повний комплект тендерної документації англійською мовою можуть придбати всі зацікавлені учасники торгів після направлення письмової заявки за адресою (1), зазначеною нижче,
та оплати збору, що не відшкодовується, у розмірі 300 доларів США або еквівалент у гривнях по курсу Національного банку України на момент оплати. Оплата повинна бути здійснена прямим перерахуванням коштів для

      ОТРИМУВАЧА - Мінфіну на рахунок №35212056000033, відділення Державного Казначейства у м.Києві, MFO 820172, код EDRPOU 00013480, деталі для оплати "За тендерну документація
по закупівлі ICB-1" для національної валюти або для

      ОТРИМУВАЧА - Мінфіну на рахунок № 2523401014932, банк бенефіціар JSC "State Export-Import Вank of Ukraine", Київ, Україна, SWIFT код EXBSUAUX, MFO код банку 322313,
деталі для оплати "За тендерну документацію по закупівлі ICB-1" для доларів США. Тендерна документація буде надсилатися кур’єрською поштою або передаватися представникам учасників. Попередні тендерні збори для потенційних учасників торгів відбудуться 27.07.2010р. за адресою (2), зазначеною нижче, об 11 год. 00 хв.

7.  Двостадійний процес конкурентних торгів відбуватиметься наступним чином:

(a) Перший етап складається виключно з подання технічних пропозицій, без будь-якої згадки ціни, але включно з переліком будь-яких відхилень від технічних та комерційних умов, зазначених
у тендерній документації та/чи з додаванням будь-яких альтернативних технічних рішень, що їх учасник торгів бажає запропонувати, а також їх обґрунтування, завжди за умови, що такі відхилення чи альтернативні рішення не змінюють суттєві вимоги, представлені в тендерній документації. У результаті оцінки пропозицій першого етапу, той учасник торгів, який адекватно відповідає мінімально прийнятним кваліфікаційним критеріям, а також подав достатньо технічно відповідну пропозицію, може бути запрошений на зустріч/зустрічі для надання пояснень, де буде розглядатися його тендерна пропозиція. Внесення до пропозицій будь-яких необхідних конкретних змін, доповнень, вилучень та інших коригувань відмічається й реєструється в меморандумі або викладаються в додатках до тендерної документації, якщо внесені зміни мають загальний характер. Учасників торгів можуть не запрошувати подати тендерні пропозиції на другий тур, якщо в їх пропозиції першого туру містяться відхилення від вимог до них, або відхилення мають такий характер, що неможливо очікувати доведення тендерної пропозиції до повної відповідності в період часу, що залишився для завершення двостадійного процесу. Проте, усі інші відповідно кваліфіковані та правомочні учасники торгів отримують запрошення до подання пропозицій на другому етапі торгів.

(б) На другий етап конкурентних торгів подається наступна документація: (i) оновлена технічна пропозиція із включенням усіх запропонованих змін, внесених у меморандум до конкретного учасника торгів, та/чи мірою необхідності відобразити зміни - Додатки до тендерної документації, випущені після першого етапу торгів; а також (ii) цінова пропозиція.

8.  Конкурсні пропозиції для першого етапу повинні бути доставлені за адресою (1), вказаною нижче, до 31.08.2010р. не пізніше 14 год. 30 хв.

Конкурсні пропозиції, що запізнилися, відхиляються. Конкурсні пропозиції на першому етапі будуть розкриті у присутності представників Учасників торгів, що побажають взяти участь у цьому заході, за адресою (2), вказаною нижче, о 15 год. 00 хв.

 

Адреса (1): Міністерство фінансів України
До уваги: Андрія Кравця, заступника Міністра фінансів України
Адреса: вул.Межигірська, 11, каб.487, Київ, Україна, 04071
Контактна особа: Костянтин Станицький,
Департамент співробітництва з міжнародними фінансовими організаціями, ГПАУЗ
тел: (044) 206-59-36, 277-53-33 е-mail: kstanitsky@minfin.gov.ua

 

Адреса (2):
Міністерство фінансів України
вул.Межигірська, 11, каб.760, Київ, Україна, 04071

Головна » Архів » Новини » Докладно « Назад

Контакти: Державне підприємство "Зовнішторгвидав України", 01601, м. Київ, вул. Воровського 22, тел. (044) 281-42-87,  VDZ@tender.me.gov.ua