Державні закупівлі   УКР | РУС | ENG
 

Державне підприємство «Зовнішторгвидав України»

Інформаційний бюлетень «Вісник державних закупівель»

Міжнародне видання «Announcer of the Public Purchasing»

Головна » Архів » Новини » Докладно « Назад

Міжнародні оголошення в УкраїніДержавна податкова адміністрація України

Проект: Модернізація державної податкової служби України - 1

Номер позики: 4698 UA, Угода про позику між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку від 04.09.2003

Ідентифікаційний номер Проекту: PO 57815

Запит на виявлення зацікавленості 4698/REI - 1.1.W.2

Консультаційні послуги з моніторингу ключових показників діяльності

Уряд України отримав позику Міжнародного банку реконструкції та розвитку (далі - МБРР) для впровадження проекту: “Модернізація державної податкової служби України - 1”  та має намір використати частину коштів позики для оплати консультативних послуг компанії (далі - Консультант).

Послуги передбачають проведення опитувань платників податків з метою вивчення громадської думки щодо ефективності роботи органів ДПС та розрахунок на основі отриманих результатів ключових показників діяльності (далі - КПД) державної податкової служби України і включають:

1. Вдосконалення опитування (мають бути запропоновані та запроваджені заходи для поліпшення методів вибіркового дослідження та опитування, а також забезпечення контролю якості).

2. Проведення опитування (кожне щорічне опитування повинно охоплювати принаймні 2 000 респондентів у трьох різних областях України);

3. Розрахунок КПД (здійснення розрахунку КПД відповідно до наданої методики розрахунку КПД на підставі даних, отриманих у результаті опитування, а також матеріалів і відомостей, наданих Державною податковою адміністрацією України; здійснення порівняльногоаналізу отриманих даних);

4. Представлення результатів опитувань (документи мають бути підготовлені українською та англійською мовами; результати опитувань повинні бути представлені Міжвідомчій робочій групі з питань координації та контролю за реалізацією проекту: “Модернізація державної податкової служби України - 1”, Громадській колегії при ДПА України, наглядовій раді з питань реалізації Проекту, ДПА України тощо).

Очікується, що виконання завдання розпочнеться у березні 2011р., а завершиться у червні 2012р.

Державна податкова адміністрація України запрошує Консультантів, які мають право на участь у торгах згідно з вимогами МБРР, виявити свою зацікавленість у наданні зазначених послуг.

Зацікавленні Консультанти повинні надати інформацію, що свідчить про їх достатню кваліфікацію для надання послуг (брошури, опис подібних виконаних завдань, досвід роботи в подібних умовах, наявність необхідних навичок у персоналу тощо). Консультанти можуть подавати спільні заявки для підвищення рівня кваліфікації.

Консультант буде обраний відповідно до процедур, визначених у посібнику Світового банку “Відбір та залучення консультантів позичальниками Світового Банку” (редакція 2002 року).

Зацікавлені Консультанти можуть отримати додаткову інформацію з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 17:00 за вказаною нижче адресою.

Виявлення зацікавленості повинні надійти до 17 год. 00 хв
09 листопада 2010 року за вказаною нижче адресою.

Державна податкова адміністрація України

Департамент розвитку та модернізації ДПС

Гаврилюк Василь Васильович

Львівська пл., 8, сектор Б-2, 4-й поверх, каб.401

Київ-53, Україна, 04655

тел./факс: 272-64-33

 

Головна » Архів » Новини » Докладно « Назад

Контакти: Державне підприємство "Зовнішторгвидав України", 01601, м. Київ, вул. Воровського 22, тел. (044) 281-42-87,  VDZ@tender.me.gov.ua