Державні закупівлі   УКР | РУС | ENG
 

Державне підприємство «Зовнішторгвидав України»

Інформаційний бюлетень «Вісник державних закупівель»

Міжнародне видання «Announcer of the Public Purchasing»

Головна » Докладно « Назад

07 грудня 2015 року 
Зміни в порядку виправлення помилок в інформації на веб-порталі після оприлюднення


Шановні замовники!  
Раді Вам повідомити, що Мінекономрозвитку оприлюднило лист від 01.12.2015 № 3302-05/40086-08 щодо виправлення технічних (механічних) помилок, допущених при заповненні форм документів у сфері державних закупівель, після їх оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу.
Згідно з листом рішення про виправлення технічної (механічної) помилки може прийматись на засіданні комітету з конкурсних торгів і має бути відображене у відповідному протоколі, скан-копія якого безкоштовно оприлюднюється на порталі.
З сьогоднішнього дня на порталі реалізована технічна можливість публікації скан-копії протоколів про виправлення помилок у всіх кабінетах (ВСЗ, Кабінет замовника, Кабінет замовника з ЕЦП).

Увага! Повторно оприлюднювати на веб-порталі інформацію (оголошення та супровідні документи) з виправленими помилками непотрібно.

Будь ласка, ознайомтесь з інструкцією, як публікувати протоколи про виправлення помилок.
Звертаємо Вашу увагу на те, що можливість розмістити відповідний протокол, скориставшись указаною інструкцією, забезпечена для всіх процедур закупівель.
З питаннями звертайтесь, будь ласка, за єдиним багатоканальним номером (044) 281-42-87
02.08.2016 16:26

Головна » Докладно « Назад

Контакти: Державне підприємство "Зовнішторгвидав України", 01601, м. Київ, вул. Воровського 22, тел. (044) 281-42-87,  VDZ@tender.me.gov.ua