Державні закупівлі   УКР | РУС | ENG
 

Державне підприємство «Зовнішторгвидав України»

Інформаційний бюлетень «Вісник державних закупівель»

Міжнародне видання «Announcer of the Public Purchasing»

Головна » Докладно « Назад

1 листопада 2016 року 
Запрошуємо представників бізнесу на практичний тренінг поглибленого рівня "Прозорро для бізнесу: Як заробити на державних закупівлях" для досвідчених користувачів.
Запрошуємо представників бізнесу на практичний тренінг поглибленого рівня “Прозорро для бізнесу: Як заробити на державних закупівлях” для досвідчених користувачів.
Ви вже брали участь в держтендерах через ProZorro, але у Вас залишились питання по роботі системи? Ви брали участь в паперових тендерах, але не знаєте що робити з електронними?  Ви хочете знати як захистити свої права в разі “непрозорого” рішення замовника? Ви хочете навчитись користуватись модулем аналітики Prozorro? Якщо це саме ті питання, що вас цікавлять, то Вам потрібен саме цей тренінг!
Під час тренінгу Ви дізнаєтесь:
•    Основні принципи роботи системи електронних закупівель
•    Навіщо системі Прозорро Майданчики, чим вони відрізняються один від одного
•    Основні процедури закупівель: Допорогові закупівлі, Відкриті торги, Відкриті торги з публікацією англійською мовою
•    Інструменти аналітики для аналізу закупівель та пошуку актуальних торгів.
Ми розберемо найпоширеніші помилки під час участі у торгах та зробимо роботу над помилками. Можливо у Вас вже є запитання стосовно конкретної закупівлі або Ви захочете розібрати конкретний кейс, ми зможемо зробити це під час тренінгу.  Ви матимете змогу поставити запитання представникам ДП “ПРОЗОРРО” і Департаменту регулювання державних закупівель та отримати відповіді прямо на місці.
Навчання відбудеться за адресою: м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 22, конференц-зал (5-й поверх).
Вартість участі: 1500 грн з ПДВ за одну особу.
Для участі обов’язково ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ!
Кількість місць обмежена.
Більш докладну інформацію про захід можна отримати за тел.: (044) 281-42-55 або відправивши звернення на e-mail: edu@prozorro.gov.ua

01.11.2016 15:49

Головна » Докладно « Назад

Контакти: Державне підприємство "Зовнішторгвидав України", 01601, м. Київ, вул. Воровського 22, тел. (044) 281-42-87,  VDZ@tender.me.gov.ua