Государственные закупки Украины   УКР | РУС | ENG
 

Державне підприємство «Зовнішторгвидав України»

Інформаційний бюлетень «Вісник державних закупівель»

Міжнародне видання «Announcer of the Public Purchasing»

Главная » Архив » Анонси » Подробности « Назад

Проведення одноденного тренінгу-семінару  з питань державних закупівель 21 серпня 2014 року    У зв’язку численними зверненнями замовників стосовно практичного застосування положень Закону України «Про здійснення державних закупівель» від 10.04.2014 № 1197-VII та затвердженням ДП «Зовнішторгвидав України» Тимчасового порядку роботи з веб-порталом Уповноваженого органу «Державні закупівлі» (наказ
від 03.07.2014 № 62) Державне підприємство «Зовнішторгвидав України» анонсує проведення одноденних тренінгів-семінарів з актуальних питань державних закупівель (далі- тренінг-семінар).
     Тренінг-семінар планується провести  21 серпня 2014 року у місті Києві.
   Основна мета заходу – надати можливість представникам державних органів, розпорядникам державних коштів, державних підприємств, громадських організацій України ознайомитись зі змінами законодавства в сфері державних закупівель, отримати відповіді на актуальні питання щодо практики застосування нової редакції Закону України «Про здійснення державних закупівель» та підзаконних актів (тлумачення терміну «замовник», оприлюднення інформації на веб-порталі Уповноваженого органу, практика застосування органами Державної фінансової інспекції законодавства з питань державних закупівель, тощо).
До участі в одноденному тренінгу в якості доповідачів будуть запрошені представники Державної фінансової інспекції України та ДП «Зовнішторгвидав України».


Запрошуємо до участі   Вартість участі  в одноденному тренінгу-семінарі складає 770,00 грн. з ПДВ за одну особу.
   Кількість місць обмежена. До вартості входить: участь в одноденному тренінгу-семінару, матеріали, роз’яснення Мінекономрозвитку,  кава-брейк.
Інформація щодо місця проведення одноденного тренінгу-семінару буде надана додатково.
   Бажаючих взяти участь в тренінгу-семінарі, просимо зареєструватися для участі не пізніше 18 серпня 2014 р., шляхом направлення заявки на факс (044) 281-42-96 або на електронну адресу info@vdz.org.ua. Довідки за телефоном: (044) 281-42-65 – Ірина Гевак, Олеся Ротонос.
   Орієнтовна програма одноденного тренінгу


27.08.2014 09:31

Главная » Архив » Анонси » Подробности « Назад

Контакты: Государственное предприятие «Внешторгиздат Украины», 01601, г. Киев, ул. Воровского 22, тел. +38 (044) 281-42-87,  VDZ@tender.me.gov.ua