Государственные закупки Украины   УКР | РУС | ENG
 

Державне підприємство «Зовнішторгвидав України»

Інформаційний бюлетень «Вісник державних закупівель»

Міжнародне видання «Announcer of the Public Purchasing»

Главная » Архив » Анонси » Подробности « Назад

Шановні замовники! 

Інформуємо про завершення чергового етапу модернізації веб-порталу відповідно до вимог Закону України «Про здійснення державних закупівель» (№ 1197-VII) та звертаємо увагу на зміну порядку прийому інформації для оприлюднення після 21.07.2014.Шановні замовники!

 ДП «Зовнішторгвидав України» 21.07.2014 завершує черговий етап модернізації веб-порталу Уповноваженого органу з метою забезпечення виконання вимог Закону України «Про здійснення державних закупівель» (далі - Закон) від 10.04.2014р. № 1197-VII, у зв’язку з чим вносяться зміни у роботу веб-порталу.

 Починаючи з 22.07.2014 підприємство припиняє друк інформації про державні закупівлі в інформаційному бюлетені «Вісник державних закупівель» та міжнародному інформаційному виданні «Announcer of the public purchasing».

 Відповідно до змін інформація про державні закупівлі буде подаватися замовниками в електронному вигляді декількома способами:

-         безоплатно - за допомогою Веб-сервісу замовника;

-         за допомогою платних сервісів (виключно у добровільному порядку на договірних засадах) Кабінет замовника та Кабінет замовника з ЕЦП.

 Замовники, які обрали безкоштовний Веб-сервіс замовника, будуть поетапно переведені до вищезазначеного Веб-сервісу з 22.07.2014. У зв’язку з технічними та організаційними обмеженнями дане переведення замовників буде здійснюватися в порядку подання ними відповідних заявок (тобто ті замовники, які подали заявки першими, будуть переведені на Веб-сервіс замовника у першу чергу). Протягом двох тижнів планується завершити переведення всіх замовників, які вирішили користуватися Веб-сервісом замовника.

 

За допомогою Веб-сервісу замовники будуть мати можливість подавати всю інформацію про державні закупівлі, що визначена Законом, в електронному вигляді. У разі  подання інформації відповідно до вимог чинних нормативно-правових актів вона буде оприлюднена на веб-порталі на третій робочій день після дня її подання.  У подальшому замовник має підтвердити зміст інформації у письмовому вигляді. На документах з інформацією, що надається для підтвердження у письмовій формі, обов’язково зазначається її вхідний номер, який присвоюється веб-порталом та відображається у квитанції до поданої інформації. Інформація у письмовій формі без зазначення вхідного номеру веб-порталу, у зв’язку з обмеженими технічними можливостями веб-порталу,  опрацьовуватись не буде.

З метою забезпечення виконання статті 10 Закону та надання можливості замовнику самостійно контролювати надходження письмового підтвердження інформації, на веб-порталі буде зазначатись статус інформації «інформацію не підтверджено у письмовій формі». Після надходження письмового підтвердження зазначене нагадування буде зникати.

 

Веб-сервіс замовника є повністю автоматичною системою, яка виключає опрацювання оператором інформації, поданої замовником. Тому сервісні послуги Підприємства щодо перевірки інформації та термінового розміщення інформації на веб-порталі для користувачів Веб-сервісу замовника будуть неможливими.

 

Сервісні послуги Кабінет замовника та Кабінет замовника з ЕЦП надаються відповідно до умов,  визначених в укладених договорах. Детально з умовами можна ознайомитися на головній сторінці веб-порталу https://tender.me.gov.ua/EDZFrontOffice/ у розділі До уваги, в оголошені щодо підключення до платних сервісних послуг Кабінет замовника та Кабінет замовника з ЕЦП.

25.06.2015 12:59

Главная » Архив » Анонси » Подробности « Назад

Контакты: Государственное предприятие «Внешторгиздат Украины», 01601, г. Киев, ул. Воровского 22, тел. +38 (044) 281-42-87,  VDZ@tender.me.gov.ua