Государственные закупки Украины   УКР | РУС | ENG
 

Державне підприємство «Зовнішторгвидав України»

Інформаційний бюлетень «Вісник державних закупівель»

Міжнародне видання «Announcer of the Public Purchasing»

Главная » Архив » Анонси » Подробности « Назад

Шановні замовники!
оприлюднено нові роз"яснення Мінекономрозвитку


  Розділ веб-порталу "Нормативно-правові положення" "Нормативно-правова база з питань державних закупівель"
"Роз’яснення Міністерства економічного розвитку і торгівлі України" доповнено наступним документом:

Роз’яснення Міністерства економічного розвитку і торгівлі України №3302-05/16476-07 від 25.05.2015р. Стосовно змін до Закону України "Про здійснення державних закупівель".

  Відповідно до зазначених роз"яснень, вимога пункту 1(1) статті 17 Закону поширюється на процедури закупівлі, розпочаті з 26.04.2015.

 Міністерством рекомендується замовникам у документації конкурсних торгів/запиті цінових пропозицій встановлювати такий спосіб документального підтвердження вимог Закону України "Про запобігання корупції":

- інформація в довільній формі про те, що відомості про юридичну особу, яка є учасником не вносились до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення;
- інформація щодо наявності антикорупційної програми та уповноваженого  з антикорупційної програми юридичної особи у випадку, коли вони є обов’язковими відповідно до закону, із наданням копії антикорупційної програми юридичної особи та копії наказу про призначення уповноваженого з антикорупційної програми юридичної особи, або інформація про відсутність антикорупційної програми та уповноваженого  з антикорупційної програми юридичної особи у випадку, коли вони не є обов’язковими відповідно до закону.

 

Більш детально можете ознайомитись у відповідному розділі Веб-порталу.

 
25.06.2015 12:58

Главная » Архив » Анонси » Подробности « Назад

Контакты: Государственное предприятие «Внешторгиздат Украины», 01601, г. Киев, ул. Воровского 22, тел. +38 (044) 281-42-87,  VDZ@tender.me.gov.ua