Государственные закупки Украины   УКР | РУС | ENG
 

Державне підприємство «Зовнішторгвидав України»

Інформаційний бюлетень «Вісник державних закупівель»

Міжнародне видання «Announcer of the Public Purchasing»

Главная » Архив » Анонси » Подробности « Назад

Щодо проведення 28.04.2015 р.
одноденного тренінгу-семінару з питань державних закупівельУ зв’язку з численними зверненнями розпорядників державних коштів щодо надання методологічної допомоги у організації процедур закупівель, ДП «Зовнішторгвидав України», має намір провести 28 квітня 2015 року у місті Києві одноденний тренінг-семінар з питань державних закупівель.
Основна мета заходу – надати можливість представникам державних органів, розпорядникам державних коштів, державних підприємств, громадських організацій України ознайомитись зі змінами законодавства в сфері державних закупівель, отримати відповіді на актуальні питання щодо практики застосування Закону України «Про здійснення державних закупівель» та підзаконних актів.
Тренінг-семінар планується провести 28 квітня 2015 року у місті Києві.
До участі в одноденному тренінгу в якості доповідачів будуть запрошені представники Державної фінансової інспекції України та ДП «Зовнішторгвидав України».
Вартість участі в одноденному тренінгу-семінарі складає 770,00 грн. з ПДВ за одну особу.
Кількість місць обмежена. До вартості входить: участь в одноденному тренінгу-семінару, матеріали, роз’яснення та інформаційні листи Мінекономрозвитку, кава-брейк, та видача документа про участь у одноденному тренінг-семінарі.
Інформація щодо місця проведення одноденного тренінгу-семінару буде надана додатково.
Бажаючих взяти участь в тренінгу-семінарі, просимо зареєструватися для участі не пізніше 23 квітня 2015р., шляхом направлення заявки на факс (044) 281-42-96 або на електронну адресу info@vdz.org.ua. Довідки за телефоном: (044) 281-42-65 – Ірина Гевак.

 
 
28.04.2015 08:49

Главная » Архив » Анонси » Подробности « Назад

Контакты: Государственное предприятие «Внешторгиздат Украины», 01601, г. Киев, ул. Воровского 22, тел. +38 (044) 281-42-87,  VDZ@tender.me.gov.ua