Государственные закупки Украины   УКР | РУС | ENG
 

Державне підприємство «Зовнішторгвидав України»

Інформаційний бюлетень «Вісник державних закупівель»

Міжнародне видання «Announcer of the Public Purchasing»

Главная » Архив » Анонси » Подробности « Назад

Шановні замовники та користувачі!
Веб-портал доповнено новим розідлом
"Інтеграція з ЄС у сфері державних закупівель"
      Європейський вектор розвитку нашої країни передбачає, серед іншого, інтеграцію ринку державних закупівель України до ринку державних закупівель Європейського союзу.
        Ринки державних закупівель Європейського союзу та України вкрай цікаві бізнесу. Однак, через ряд обмежень європейський бізнес практично не приймає участі в державних закупівлях України, в той же час, український бізнес фактично не має можливості прямої участі в державних закупівлях ЄС. Тому, наступним напрям розвитку порталу є його інтеграція з аналогічними системами ЄС, і на сам перед, з європейський електронним виданням TED.
        З метою висвітлення заходів, що відбуваються у сфері державних закупівель, на шляху до євроінтеграції на веб-порталі створено новий розділ "Інтеграція з ЄС у сфері державних закупівель".
        Зазначений розділ створено за активної участі Проекту Європейського союзу «Гармонізація системи державних закупівель в Україні зі стандартами ЄС» та він містить інформаційні матеріали Міжнародної конференції з державних закупівель, яка відбулась 25 листопада 2014 року в Києві.
     Також, розділ містить "КОМЕНТАРІ  ДО ЗАКОНОДАВСТВА УКРАЇНИ ПРО ДЕРЖАВНІ ЗАКУПІВЛІ", які ґрунтуються на аналізі  існуючого законодавства України, що регулює сферу державних закупівель, з урахуванням  досвіду роботи з    організації  закупівельного процесу на прикладі окремих розпорядників коштів  та  на підставі інформації про державні закупівлі, отриманої  в  ході співпраці з представниками  Департаменту державних  закупівель та державного замовлення Міністерства   економічного розвитку  і   торгівлі    України, Державної  казначейської  служби   України,  Державної фінансової  інспекції України, Антимонопольного комітету України,  Державного підприємства «Зовнішторгвидав України».   

25.06.2015 12:58

Главная » Архив » Анонси » Подробности « Назад

Контакты: Государственное предприятие «Внешторгиздат Украины», 01601, г. Киев, ул. Воровского 22, тел. +38 (044) 281-42-87,  VDZ@tender.me.gov.ua